• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Відомість про учнів-призерів районних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

№ п/п

Прізвище та ім'я учня (учениці)

Клас

Призові місця по роках

Учитель,

Науковий керівник

Назва предмета (галузі науки)

.2015-2016 н.р

Назва предмета (галузі науки)

2016-2017 н.р.

Назва предмета (галузі науки)

2017-2018 н.р.

Олімпіади

ІІ етап (районний, міський)

1.

Бабенко Наталія

9

Біологія (І)

Пономаренко Т.Г.

2.

Сич Вікторія

7

Українська мова, література (ІІ)

Лукянець О.П.

3.

Трофіменко Маріна

8

Українськм мова, література (ІІІ)

Лукянець О.П.

4.

Трофіменко Маріна

8

Конкурс імені

Т.Шевченка(ІІ)

Лукянець О.П.

5.

Трофіменко Маріна

8

Історія (ІІ)

Захарченко Л.М.

6.

Трофіменко Маріна

8

Англійська мова(ІІ)

Рябошапка О.П.

7.

Лукянець Богдан

6

Математика (ІІІ)

Шило В.Я.

8.

Куць Софія

4

Конкурс імені П.Яцика (ІІІ)

Микиташенко І.А.

9.

Трофіменко Маріна

8

Конкурс імені П.Яцика (ІІІ)

Лукянець О.П.

10.

Захарченко Валерія

10

Конкурс учн.творч.,

присв Шевч.дням(І)

Захарченко Л.М.

11.

Трохимець Наталія

10

Конкурс учн.творч.,

присв Шевч.дням

Виродова О.А.

12.

Боціон Дарина

4

Зерна доброти (І)

Микиташенко І.А.

13.

Трофіменко Маріна

8

Зерна доброти (ІІ)

Лук'янець О.П.

14.

Захарченко Валерія

10

Зерна доброти (ІІІ)

Виродова О.А.

15.

Трофіменко Маріна

9

Біологія (ІІІ)

Пономаренко Т.Г.

16.

Бабенко Наталія

10

Образ.мист.(ІІІ)

Лук'янець С.В.

17.

Степура Марія

9

Образ. мист.(ІІІ)

Лук'янець С.В.

18.

Трохимець Наталія

11

Образ.мист. (ІІІ)

Лук'янець С.В.

19.

Трофіменко Маріна

9

Зарубіжна літ. (ІІІ)

Левченко О.М.

20.

Сич Аліна

8

Труд навчанн (ІІІ)

Корженко В.А.

21.

Трохимець Наталія

11

Труд.навчання(ІІ)

Корженко В.А.

22.

Бабенко Наталія

10

Екологія (ІІ)

Пономаренко Т.Г.

23.

Трохимець Наталія

11

Екологія (ІІІ)

Пономаренко Т.Г.

24.

Лопушан Ангеліна

7

Укр.мова, літ.(І)

Сич Н.Г.

25.

Трофіменко Маріна

9

Укр.мова,літ (ІІ)

Лук'янець О.П.

26.

Кадькало Вікторія

10

Укр.мова,літ.(ІІ)

Лук'янець О.П.

27.

Сич Вікторія

8

Хімія (ІІ)

Ведмідь О.В.

28.

Бабенко Наталія

10

Історія (ІІ)

Захарченко Л.М.

29.

Лопушан Ангеліна

7

Фізика (ІІІ)

Астащенко А.О.

30.

Трофіменко Маріна

9

Конкурс імені

Т.Шевченка (І)

Лук'янець О.П.

31.

Кадькало Вікторія

10

Конкурс імені

Т.Шевченка (ІІІ)

Лук'янець О.П.

32.

Дяденко Катерина

4

Конкурс імені П.Яцика (ІІ)

Дем'янченко А.В.

33.

Рябошапка Лілія

4

«Зерна доброти»(ІІІ)

Дем’янченко А.В.

34.

Боціон Дарина

5

«Зерна доброти»(ІІІ)

Сич Н.Г.

35.

Трофіменко Маріна

9

«Зерна доброти»(ІІІ)

Лук’янець О.П.

36.

Трофіменко Євгенія

8

Конкурс, присв.

Шевченк дням (І)

Захарченко Л.М.

37.

Трофіменко Маріна

9

Конкурс, присв.

Шевченк. дням (ІІ)

Лук’янець О.П.

Конкурси науково-дослідницьких робіт за программою МАН

І етап (районний)

1.

Кадькало Вікторія

10

Географія (ІІ)

Орел В.М.

2.

Бабенко Наталія

10

Зарубіжна література (ІІ)

Левченко О.М.


Кiлькiсть переглядiв: 279

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031