Відомість про учнів-призерів районних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
№ п/п | Прізвище та ім'я учня (учениці) | Клас | Призові місця по роках | Учитель, Науковий керівник | |||
Назва предмета (галузі науки) .2015-2016 н.р | Назва предмета (галузі науки) 2016-2017 н.р. | Назва предмета (галузі науки) 2017-2018 н.р. | |||||
Олімпіади | |||||||
ІІ етап (районний, міський) | |||||||
1. | Бабенко Наталія | 9 | Біологія (І) | Пономаренко Т.Г. | |||
2. | Сич Вікторія | 7 | Українська мова, література (ІІ) | Лукянець О.П. | |||
3. | Трофіменко Маріна | 8 | Українськм мова, література (ІІІ) | Лукянець О.П. | |||
4. | Трофіменко Маріна | 8 | Конкурс імені Т.Шевченка(ІІ) | Лукянець О.П. | |||
5. | Трофіменко Маріна | 8 | Історія (ІІ) | Захарченко Л.М. | |||
6. | Трофіменко Маріна | 8 | Англійська мова(ІІ) | Рябошапка О.П. | |||
7. | Лукянець Богдан | 6 | Математика (ІІІ) | Шило В.Я. | |||
8. | Куць Софія | 4 | Конкурс імені П.Яцика (ІІІ) | Микиташенко І.А. | |||
9. | Трофіменко Маріна | 8 | Конкурс імені П.Яцика (ІІІ) | Лукянець О.П. | |||
10. | Захарченко Валерія | 10 | Конкурс учн.творч., присв Шевч.дням(І) | Захарченко Л.М. | |||
11. | Трохимець Наталія | 10 | Конкурс учн.творч., присв Шевч.дням | Виродова О.А. | |||
12. | Боціон Дарина | 4 | Зерна доброти (І) | Микиташенко І.А. | |||
13. | Трофіменко Маріна | 8 | Зерна доброти (ІІ) | Лук'янець О.П. | |||
14. | Захарченко Валерія | 10 | Зерна доброти (ІІІ) | Виродова О.А. | |||
15. | Трофіменко Маріна | 9 | Біологія (ІІІ) | Пономаренко Т.Г. | |||
16. | Бабенко Наталія | 10 | Образ.мист.(ІІІ) | Лук'янець С.В. | |||
17. | Степура Марія | 9 | Образ. мист.(ІІІ) | Лук'янець С.В. | |||
18. | Трохимець Наталія | 11 | Образ.мист. (ІІІ) | Лук'янець С.В. | |||
19. | Трофіменко Маріна | 9 | Зарубіжна літ. (ІІІ) | Левченко О.М. | |||
20. | Сич Аліна | 8 | Труд навчанн (ІІІ) | Корженко В.А. | |||
21. | Трохимець Наталія | 11 | Труд.навчання(ІІ) | Корженко В.А. | |||
22. | Бабенко Наталія | 10 | Екологія (ІІ) | Пономаренко Т.Г. | |||
23. | Трохимець Наталія | 11 | Екологія (ІІІ) | Пономаренко Т.Г. | |||
24. | Лопушан Ангеліна | 7 | Укр.мова, літ.(І) | Сич Н.Г. | |||
25. | Трофіменко Маріна | 9 | Укр.мова,літ (ІІ) | Лук'янець О.П. | |||
26. | Кадькало Вікторія | 10 | Укр.мова,літ.(ІІ) | Лук'янець О.П. | |||
27. | Сич Вікторія | 8 | Хімія (ІІ) | Ведмідь О.В. | |||
28. | Бабенко Наталія | 10 | Історія (ІІ) | Захарченко Л.М. | |||
29. | Лопушан Ангеліна | 7 | Фізика (ІІІ) | Астащенко А.О. | |||
30. | Трофіменко Маріна | 9 | Конкурс імені Т.Шевченка (І) | Лук'янець О.П. | |||
31. | Кадькало Вікторія | 10 | Конкурс імені Т.Шевченка (ІІІ) | Лук'янець О.П. | |||
32. | Дяденко Катерина | 4 | Конкурс імені П.Яцика (ІІ) | Дем'янченко А.В. | |||
33. | Рябошапка Лілія | 4 | «Зерна доброти»(ІІІ) | Дем’янченко А.В. | |||
34. | Боціон Дарина | 5 | «Зерна доброти»(ІІІ) | Сич Н.Г. | |||
35. | Трофіменко Маріна | 9 | «Зерна доброти»(ІІІ) | Лук’янець О.П. | |||
36. | Трофіменко Євгенія | 8 | Конкурс, присв. Шевченк дням (І) | Захарченко Л.М. | |||
37. | Трофіменко Маріна | 9 | Конкурс, присв. Шевченк. дням (ІІ) | Лук’янець О.П. | |||
Конкурси науково-дослідницьких робіт за программою МАН | |||||||
І етап (районний) | |||||||
1. | Кадькало Вікторія | 10 | Географія (ІІ) | Орел В.М. | |||
2. | Бабенко Наталія | 10 | Зарубіжна література (ІІ) | Левченко О.М. |